HAKKIMIZDA

Resim Adı
Kuruluş :22 Nisan 1990

Genel Müdürlük : İstanbul

Sadece, gayrimenkul alanında ihtisaslaşmış bir şirket markası. Gayrimenkul alım satım ve kiralaması denince, ilk akla gelebilecek ve özel müşterilere hitap eden bir şirkettir.

Kurumsal stratejimiz; değerli gayrimenkul alım-satım, kiralama ve danışmanlıkta öncü ve örnek bir platform olmaktır. Müşterilerimize hizmet şiarımız; "danışman satıcı" anlayışı ile yaklaşmaktır. Müşterilerimize, alım satım kolaylığı sağlamak hedefindeyiz. Müşterilerimizin yakınında olmak müşteri hizmet anlayışımızın ana unsurudur. Yaptığımız işlerde, hizmetlerimizde ve ürünlerimizde (alım, satım, kiralama ve danışmanlık) farklı olmak iş anlayışımızın özünü teşkil eder. Müşterilerimize, yüksek değer oluşturmak temel bakış açımızı oluşturur.

Niceliği değil, niteliği ön planda tutarız. Farklıyız. Odaklıyız. Ve işimize tutku ile bağlıyız. Kendimizi müşterimizin yerine koyarız. Önce kazandırmayı esas alırız. Değer üreten, dürüst, samimi, kalıcı ve uzun dönemli işbirliklerinden yanayız. Açıklık, şeffaflık ve dürüstlükten taviz vermeyiz. Olduğumuz gibi görünmek ve göründüğümüz gibi olmak ana şiarımızdır. Ürünlerimizde artıları ve eksileri, avantaj ve dezavantajları aynı anda ifade ederiz. Gayrimenkul konusunun bütün açılımlarında, uzmanlığımızı sürekli geliştirmek esas prensibimizdir. Sürekli öğrenme ve bilgi paylaşımı, temel düsturumuzdur. En güçlü yanımız; işimize gönlümüzü katmamızdır. İşimizi, zihnimizde ve gönlümüzde anlamlandırmamızdır. Güven vermek, güvenilir olmak ve insanlara güvenmek, iş yaparken en önemli dikkat ettiğimiz hususlardır. Müşterilerimiz bizi; uzmanlığımız, dürüstlüğümüz, şeffaflığımız, uzun dönemli ilişkilerimiz, oluşturduğumuz değer ve empatik hizmet anlayışımız nedeni ile tercih ederler.

Müşterilerimiz; kendilerini her zaman değerli, önemli ve özel hissederler. Müşterimize sunduğumuz değer; prestijli lokasyon, finansal güvenlik ve verimliliktir. Müşterilerimizin; itibar, saygı ve potansiyelini gerçekleştirme ihtiyacını karşılıyoruz.
Stratejik çözüm ortaklarımız; gayrimenkul sahipleri, arsa stoku olan şirketler, parselizasyon yapan şirketler, gayrimenkul şirketleri ve yerli-yabancı finans kuruluşlarıdır. Operasyonel iş ortaklarımız; mali, hukuki, finansal, yönetim, değerleme ve bilişim-yazılım danışmanları ile ilgili kamu kurum ve kuruluşlarıdır.